sõidukilomeetrit

läbitud riiki*

* Eesti, Läti, Leedu, Venemaa, Valgevene, Ukraina, Soome, Rootsi, Norra, Taani, Saksamaa, Poola, Ungari, Tšehhi, Slovakkia, Austria, Horvaatia, Prantsusmaa, Holland, Belgia, Šveits, Hispaania, Itaalia, Rumeenia ja Luksemburg.

rahulolevat reisijat

2006

Moodustati Go Busi tellimusvedude üksus. Meie bussipark koosnes esialgu reisibüroolt Cassandra soetatud kahekorruselistest bussidest ning Go Busi regioonide turismibussidest, lisaks soetasime spetsiaalselt tellimusveo tarbeks tuttuued Solaris Vacanza bussid Aasia turismifirmade teenindamiseks Skandinaavias.

2007

Ostsime veel ühe tuliuue Solarise ja mõned kasutatud bussid. Klientide sekka lisandus Eesti, Vene ja Euroopa turismifirmasid.

2008

Suur majanduslangus, mis mõjutas ka Go Busi kliente. Eesti klientide arv hakkas vähenema.

2009

Majanduslanguse mõju tippaasta, mis sundis meid fookust muutma. Keskendusime Skandinaavia turule ja peamiselt Aasia taustaga suurtele turismiettevõtetele. Go Busi bussid muutusid Skandinaavia maanteedel tavaliseks nähtuseks.

2010

Kõige hullem on möödas! Väike paranemine numbrites andis kerge kindlustunde, saime taas pöörata pilgu Eesti klientide poole.

2011

Go Busi tegevjuhiks sai Enn Randmaa, kes tõi tellimusvedude osakonda uue hingamise. Olukorras, kus bussipark koosnes paljudest erineva näo ja sünniaastaga bussidest, kimbutas meid ajale allajäämise oht. Vaja oli uut algust! Mõistsime, et edu aluseks on ühtlase kvaliteediga bussipark, ühtne stiil ja kindel teenusekvaliteet. Keskendusime Go Busi tellimusveo uue näo kujundamisele.

2012

Lansseerisime uue kaubamärgi Go Bus VIP Service. Meie tellimusvedu saavutas täiesti uue kvaliteedi. Bussijuhid said selga ühtsed soliidsed vormirõivad ja kaela lipsud, bussid said uue läänemeresinise värvi ning logo vahetati uue ja dünaamilisema vastu.

2013

Ostsime 5 tuliuut bussi, millest said Go Busi lipulaevad. Uuel tasemel bussidega hakati tellimusveo teenust pakkuma esmalt Skandinaavias ning seejärel ka Eestis.

2014

Ostsime esimese VIP-taseme väikebussi, 19-kohalise Mercedes-Benz Sprinteri. Tänaseks on Go Busi väikebusside baas kasvanud ligi 10-bussiliseks.

2015

Go Busist sai ETFLi liige. Alustasime riigiettevõtete teenindamist, meie VIP-tellimusvedude bussijuhid läbisid alarmsõiduki koolituse.

2016

Go Bus VIP Service on saavutanud kvaliteeditaseme, millest unistasime. 10 aastat tagasi soetatud esimesed bussid sõitsid pensionile, 5 tuliuut bussi tuli asemele. Go Busi VIP-tellimusveo sõidukite keskmine vanus on tõusnud 3 aastani, mis teeb meist kõige uuemate bussidega tellimusveo pakkuja Eestis.

Go Busi sünnipäeval tervitavad Sind:

Enn Randmaa

Enn Randmaa

juhatuse liige

Go Busis aastast 2005.
Hiiumaa bussikuningas, kes laiendas oma valitsusala esmalt Saaremaale, siis Läänemaale ja siis üle kogu Eesti, saades aastal 2011 Go Busi pealikuks. Autoettevõtete Liidu president, vabal ajal meremees.

Andrei Mändla

Andrei Mändla

juhatuse liige

Go Busis aastast 2005.
Mees, kes viibis sõna otseses mõttes Go Busi tellimusveo sünni juures – just tema hallatavast Lääne regioonist oli pärit põhiosa meie esimesi busse. Juhib tellimusvedusid, liinivedusid ja vahel isegi koolibussi.

Hannes Tähtsalu

Hannes Tähtsalu

tehnikajuht

Go Busis aastast 2006.
Mees, kes tunneb peensusteni busside hingeelu. Suudab parandada Euroopa piires kiiresti igasuguse rikke kellaajast ja asukohast olenemata. Sisuliselt Superman.

Anne Lepp

Anne Lepp

teenindusjuht

Go Busis aastast 2006.
Planeerib busse ja juhte ning hoolitseb, et klienti teenindaks alati õige mees ja õige buss. Kuulab ära bussijuhtide mured, annab korraldusi ja aitab. Nagu juhid ise ütlevad: “Hoiab sooja toetavat kätt õlal!”

Raul Ruuder

Raul Ruuder

arendusjuht

Go Busis aastast 2006.
Tegeleb uute arendustega, töö sujuvuseks vajalike tehniliste lahendustega, teenusekvaliteediga. Kui vaja, planeerib busse, kui vaja, keerab rooli. Meie ametlik Hunt Kriimsilm.

Eldat Pensa

Eldat Pensa

müügi- ja teenindusjuht

Go Busis aastast 2007.
Hoolitseb meie kõige pikemaajaliste klientide eest, omab ülevaadet seadusandlusest ja reeglitest, omab kogemusi ja kontakte kõiges ja kõikjal. Tellimusveo Grand Old Man.

Katrin Kask

Katrin Kask

Skandinaavia turundus- ja müügijuht

Go Busis aastast 2012.
Opereerib kümne bussi ja saja bussijuhiga mitmes keeles korraga. Teeb lepinguid, planeerib busse, tellib vormiriideid ja kingitusi. Alati naerusuine ja nakkavalt rõõmus.

Irene Sulger

Irene Sulger

kliendihaldur

Go Busis aastast 2014.
Kiire, korrektne ja konkreetne. Teeb pakkumise, millest ei saa keelduda. Kliendid armastavad Irenet ja Irene armastab kliente. Ja busse armastab Irene ka, eriti neid väikeseid.

Telli buss:

+372 631 0011

tellimine@gobus.ee