Meist

Meist

Go Bus loodi 2005. aastal mitme bussifirma ühinemise tulemusena. Tänaseks oleme kasvanud Eesti üheks suuremaks bussiettevõtteks, pakkudes mugavat, turvalist ja kvaliteetset transporditeenust. Meie bussipargis on enam kui 350 bussi ning anname tööd ligemale 600 inimesele. Meie kaasaegsed bussid ning kogenud bussijuhid teenindavad reisijaid igapäevaselt Eesti linnades, maakondades ning maakondade vahelistel kaugliinidel.

Ühtlasi teostame tellimusvedusid nii kodu- kui välismaal. Meie klientide hulgas on lisaks Eesti eraisikutele ja organisatsioonidele ka mitmed suured välismaised turismifirmad ning riigiasutused, sealhulgas osutame usaldusväärset ja professionaalset eskortteenust Eesti Vabariigi kõrgetele väliskülalistele. Aastast 2014 oleme Eesti Turismifirmade Liidu liige, millega rõhutame oma pühendumist kvaliteetse teenuse osutamisele.

Go Bus on 2021. a oktoobris avaldatud Äripäeva sõitjateveo edetabelis ettevõte nr 1.

Kliendid meist

gobus-testimotion-tiina
Tiina

Olen sagedane sõitja liinil Põlva-Tartu-Põlva. Soovin tänada sõbraliku ja heatujulise teenindamise eest bussijuhti Aivar Zimm. Tervist talle! Lugupidamisega Tiina

telliskivi-selts
Telliskivi selts

Suur-suur tänu toreda bussijuhi ja hea bussi eest Kalamaja päevadel! Kõik seeniorid palusid ka nende poolt tänusõnad edasi anda – teie bussijuht Kusta oli väga sõbralik ja kannatlik.

eas-share-og
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

Tänusõnad bussiteenuse korraldamise eest. Teenusega jäädi väga rahul – kõik sujus kenasti, õigeaegselt ja bussijuhid olid alati viisakad ning koostööaltid.

logo_645x482-e1462881103507
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Täname teid suurepärase teeninduse eest. Reis oli väga meeldiv ja bussijuht väga sõbralik ning hoolas. [Go Bus: bussijuht oli  Sulev Teki].

coca-cola
Coca-Cola HBC Eesti AS

Reis oli super. Suur-suur aitäh toredale bussijuhile Toivole. Väga abivalmis, sõbralik, osav ja kannatliku meelega. Veelkord tänud koostöö eest ja loodan, et avaneb võimalusi ka tulevikus!

mariliis
Reisija Mari-Liis

Soovin kiita suurepärase teeninduse eest bussijuhti, kes sõidutab mind igal teisipäeval kell 11 Tartu-Sillaotsa suunal. Igal hommikul on bussijuht naerusuine ja tervitab iga sõitjat bussi nagu oma vana sõpra. Bussijuht teab poolte sõitjate puhul alati seda, kuhu neil sõita plaanis.Selline personaalsus on bussisõidu puhul haruharv! Samuti tekib bussileminejatest uksel nn järjekord, sest sõitjad tahavad toreda bussijuhiga juttu vesta või nalja visata. Minu jaoks on oluline jõuda täpselt kooli, sest ka viis minutit hilinemist sõidus tähendaks seda, et minu tunni algus hilineks. Käesolev bussijuht on alati (tõmbaks sellele joone alla kui saaks) väga täpne ja jõuan õigeaegselt tundi! Mul on hea meel, et saan sõita tööle nii muheda, viisaka ja professionaalse inimesega! Aitäh!

reisija Epp
Reisija Epp

Soovin kiitust jagada. Olen paar korda sattunud sõitma Haapsalust Tallinna ühe hästi toreda Go Busi bussijuhiga, kes tervitab kõiki reisijaid sõbralikult, räägib
nendega paar sõna juttu ning abistab, kui vaja. Tõenäoliselt teevad ka teised bussijuhid teil nii, aga tal kukub heaks klienditeenindajaks olemine kohe eriti hästi välja. Aitäh, et olete endale hea töötaja valinud. Liini nr oli 733 ja Haapsalust alustas ta sõitu 20:50. [Go Bus: bussijuhi nimi on Tõnu Reinsoo]

perh
Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Soov lihtsalt veelkord tänada, kõik oli super! Ka bussijuhile suured tänud! Kui teil on kõik bussijuhid nii tasemel, siis olete õnnega koos!

eesti-energi-logo
Eesti Energia

Meil oli broneeritud Teilt buss. Reisiseltskond palus bussijuhti tänada hea teeninduse eest ja öelda, et sõit sujus väga hästi.

kuljus-tantusansambel
Tantsuansambel Kuljus

Suur tänu reisi eest, jäime väga rahule! Bussijuht oli tore, buss väga uhke ning sõit kiire ja korralik.

noorte ja tudengite rytmimuusika
Noorte ja Tudengite Rütmimuusika Organisatsioon

Suur aitäh kõige meeldivama bussireisi eest minu teadliku elu jooksul. Ja bussijuht Sulev oli super! Kindlasti jäämegi nii reisima.

maamajanduse infokeskus
Maamajanduse Infokeskuse maaeluvõrgustiku büroo

Sõit sujus hästi ja bussijuhid olid toredad.

Pohla & Hallimägi Advokaadibüroo
Pohla & Hallimägi Advokaadibüroo

Täname suurepärase bussiteenuse eest! Kiidame ja tervitame hästiriietatud, meeldivat, viisakat, heatujulist bussijuhti.

haigekassa-logo
Eesti Haigekassa

Meie daamid palusid edasi anda komplimendid super bussi ja bussijuhi eest. Kõik reisijad jäid väga rahule ja väljendasid seda omavahel valjuhäälselt.

siseministeerium
Siseministeerium

Buss oli suurepärane ja kõik sõitjad jäid väga rahule. Suur tänu ka bussijuhile, kellest sai meile väga meeldiv reisikaaslane.

eesti-sõjaväemuusemu
Eesti Sõjamuuseum

Suur, suur tänu bussijuhile. Kõik kiitsid meest taevani. Reis kulges suurepäraselt ja buss oli väga mugav.

Tartu-Maavalitsus
Tartu maavalitsus

Reisijatelt ja kolleegidelt palju tänusõnu teeninud Go Busi bussijuht Jaanus Lukkpälvis Eesti vabariigi 97. aastapäeval Tartu maavanema vastuvõtul tänukirja.

EmmasteKool
Emmaste põhikool, Hiiumaa

Emmaste põhikooli õpilased ja õpetajad esitasid Go Busi bussijuhi Jaan Sadula tunnustamiseks riigi ühe parima koolibussijuhina Eesti maanteemuuseumi ja Õpetajate Lehe korraldatud konkursile “Märka koolibussijuhti”. “Jaan Sadul on bussijuht, kelle pärast sõidaks kasvõi siis bussiga, kui sul tegelikult ei ole vaja kuhugi minna,” ütles Emmaste kooli õpetaja Hergo Tasuja. Ta lisas, et Jaan on optimismist pakatav mees, kes suudab oma hea tuju ja huumorisoonega bussisõidu reisijale meeldivaks muuta bussiuksest sisseastumisest alates. “Usun, et võin ka õpilaste nimel öelda, et meil on väga, kohe tõesti väga-väga bussijuht Jaaniga vedanud.” Hiiu Leht, 27.01.2015.

Päästearmee-logo-shields-Copy124-270x250
Päästearmee

Please accept sincere thanks for the excellent support we received from Go Bus. The vehicles were excellent and the drivers were punctual, polite and efficient. I would particularly like to commend Jaak for the help he gave on our visit to Narva. The little sightseeing tour took him down some rather narrow streets but his driving was excellent and he was really helpful. We look forward to working with you again in the future.