Teenused

Teenused

Meie kaasaegsed ja keskkonnasäästlikud bussid võimaldavad pakkuda tellimusreise nii kodumaal kui üle piiri. Meie bussides saab ka kõige pikemast sõidust mugav ja sujuv puhkus. Kogenud ja sõbralikud bussijuhid garanteerivad sihtkohta jõudmise õigeaegselt ning ohutult. Viime teid nautima vaatamisväärsusi Eestis, Euroopas, Balti riikides, Skandinaavias. Lisateenustena pakume võimalust tellida ette praamipileteid ja toitlustusteenust. Meie tellimusreiside teenuste pakett on väga mitmekülgne. Oleme valmis lahendama reisija kõik liikumisvajadused.

Esindussõidud

Esinduslikke sõite teeme mugavate äriklassi busside ja professionaalsete juhtidega. Bussijuhid on läbinud eskordi ja alarmsõiduki koolituse. Teenindame olulisi väliskülalisi ja diplomaatilisi delegatsioone kõige kõrgemal tasemel.

Turismireisid

Meie kaasaegsed bussid ja suurte kogemustega bussijuhid võimaldavad pakkuda mugavat ja sujuvat reisielamust lühemateks sõitudeks Eestis aga ka pikemateks rühmareisideks lähiriikides ja kaugemalgi. Oleme pikaajaline partner Aasia turismireiside teenindamisel Skandinaavias. Samuti sõidame erinevatest rahvusest turistidega Balti riikides ja mujal Euroopas.

Transfeerid

Pakume suurematele ja väiksematele rühmadele transfeere kõikide Tallinna sadamate, Eesti lennujaamade, raudteejaamade ja hotellide vahel. Kõik kliendid saavad meilt mugava ja soodsa terviklahenduse edasiliikumiseks soovitud suundadel.

Sündmused ja üritused

Oleme suurepärane valik pulmade, võistluste, kontsertide, konverentside, messide ja seminaride transporditeenusteks. Toome kohale osalejad või pealtvaatajad kõikidest Eesti maakondadest.

Koolid ja lasteaiad

Meie hoolde on lasterühmade transpordi usaldanud paljud koolid ja lasteaiad. Meie bussid on alati parimas tehnilises korras, kaasaegse turvavarustusega ning kõik meie suured ja väikesed reisijad on kindlustatud. Kogenud ja sõbralikud bussijuhid viivad kindlalt ja turvaliselt kohale ka kõige väiksemad reisihuvilised.

Töötajate transport

Pakume ettevõtetele töölisliinide teenindamist. Teenindame soodsalt, täpselt ja korralike bussidega.

Asendustransport

Eelnevalt planeeritud või ootamatult tekkinud olukordade sujuvaks lahendamiseks pakume partneritele asendusbussi tellimise võimalust. Oleme esindatud kõikides Eesti suuremates linnades, mistõttu jõuab bussi või rongi asendusbuss teieni kiiresti ning teekond võib sujuvalt jätkuda.

Toome maailma lähemale!