Go Busi bussides näeb filmfestivali eriprogrammi

Go Busi bussides näeb filmfestivali eriprogrammi

kino maale_gobus_block

Filmifestival „Kino maale 2021” toob alates tänasest kuni 24. oktoobrini Go Busi kaugliinibussidesse eriprogrammi „Bussifilm – festival ratastel”, mille kavas on 10 lühifilmi Norra filmiloojate loomingust. Festivali filme näeb bussides, mis sõidavad liinidel Tallinn-Haapsalu, Tallinn-Kuressaare, Tallinn-Pärnu, Tallinn-Kärdla, Tallinn-Rakvere, Pärnu-Tartu, Tallinn-Valga ja Kuressaare-Tartu.

„Meid seob festivaliga pikaajaline koostöö, mille mõte on tuua tipptasemel  filmikunst mugavalt kätte neile, kel pole aega või võimalust kinosaali külastada. Bussifilm on heaks näiteks, et festivali programmi saab edukalt nautida ka sõidu ajal ning reisijad on hea võimaluse igal sügisel rõõmuga vastu võtnud,“ sõnas Go Busi kommunikatsioonijuht Kersti Gorstov.

Tänavu on festivali „Kino maale“ fookuses Norra filmikunst, mida näidatakse ligemale 80 kultuuri- ja haridusasutuses üle terve Eesti. Go Busi kaugliinibussides tuleb linastumisele kogu perele suunatud lühifilmikava, kust  põnevat avastamist leiavad nii noored kui eakamad reisijad.

Festivali „Kino maale“ korraldab Tapa Vallavalitsus, MTÜ Tapa Linna Arengu Selts ja peakorraldajana Indrek Jurtšenko. Go Bus on teinud festivaliga koostööd alates 2014. aastast.

Festivalist ja programmist lähemalt: https://kinomaale.ee.