Go Busi kodulehelt bussipiletite soetamine muutus lihtsamaks ja mugavamaks

Go Busi kodulehelt bussipiletite soetamine muutus lihtsamaks ja mugavamaks

FlixBus and GoBus

Euroopa suurim bussifirma FlixBus ja Go Bus laiendavad koostööd. Alates tänasest, 8. maist saab Go Busi kodulehe kaudu mugavalt osta bussipileteid nii siseriiklikele kui ka rahvusvahelistele kaugliinidele läbi FlixBusi piletimüügiplatvormi.

Go Busi partnerlus FlixBusiga sai alguse eelmisel aastal, kui Go Bus avas oma esimesed rohelised liinid ning nüüd viiakse koostöö uuele tasemele. “Eelmisel aastal alanud koostöö Euroopa suurima bussifirmaga FlixBus on olnud edukas pakkudes nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele reisijatele mugavat võimalust soetada pileteid Eesti-sisestele reisidele,” ütles Go Busi juhataja Andrei Mändla. „Nüüd saab bussipileteid  tänu FlixBusi otsingumootorile osta veelgi mugavamalt otse Go Busi kodulehelt. Lisaks siseriiklikele liinidele annab see võimaluse planeerida oma reise ka kaugematesse sihtkohtadesse.”

Hetkel ühendab FlixBusi võrgustik Eestis enam kui 380 bussipeatust, opereerides 37 riigisisesel ja kuuel rahvusvahelisel liinil. Go Bus on FlixBusi suurim koostööpartner Eestis, täites pea 70% protsenti kogu ettevõtte Eesti sisestest tellimustest.

„Tänu tihedale koostööle kohalike vedajatega ja eelkõige Go Busiga kui Eesti turu tugevaima tugisambaga, suudame meie FlixBus’is pakkuda turu kõige arenenumat ja laiemat ühendusvõrku,“ ütles Michal Leman, FlixBusi tegevdirektor Poolas, Ukrainas ja Balti riikides. „Balti riigid on kiiresti arenev turg, mis kogub turismisihtkohana jätkuvalt huvi ja populaarsust, kuid ei ole siiski veel nii hästi seotud teiste Euroopa Liidu liikmesriikidega. Seepärast on meie missiooniks vastata nõudlusele ja me töötame pidevalt oma teenuste arendamise nimel, et pakkuda rohkem taskukohaseid ning lihtsalt kasutatavaid reisivõimalusi. FlixBusi kiire kasvu näiteks on see, et alates eelmisest suvest lisasime Eestis oma võrgustikku üle saja uue peatuskoha.“

Tallinnast saab FlixBusiga otse reisida 24 rahvusvahelisse sihtkohta Euroopas. Otse on võimalik jõuda sellistesse Euroopa linnadesse nagu Vilnius, Varssavi, Berliin või Praha ning lihtsa ümberistumisega ka kaugematesse sihtkohtadesse nagu Hamburg, Viin või Budapest. Tallinn on kujunenud oluliseks keskuseks Balti riikides ning saanud üheks peamiseks FlixBusi sõlmpunktiks, kus ristuvad mitmed liinid, võimaldades reisijatele lihtsat ja mugavat reisimist ning ümberistumist teistele rahvusvahelistele suundadele. Eelmise aasta augustis 2022 avas ettevõte just siin ka piirkonna esimese Flix Shopi, mis asub Tallinna bussijaama kõrval, kus reisijad saavad kohapeal infot, abi ja osta pileteid.

Flix SE on reisitehnoloogia sektori juhtiv ettevõte, mis asutati 2013. aastal Saksamaal. Ettevõte pakub mugavaid ja soodsaid reisivõimalusi Euroopas ja kogu maailmas läbi oma FlixBusi ja FlixTraini teenuste. Eesti turul on FlixBus tegutsenud juba pea kolm aastat, alates ametlikust Balti riikide turule sisenemisest juunis 2020. Samal ajal alustas ettevõte ka oma laialdaste kohalike ja rahvusvaheliste ühenduste teenuste pakkumisega Leedus ja Lätis.