Go Busi Lõuna-Eesti piirkonda asub juhtima Ramses Riive

Go Busi Lõuna-Eesti piirkonda asub juhtima Ramses Riive

Alates sellest nädalast juhib Go Busi Lõuna-Eesti piirkonda Ramses Riive, kel on ühistranspordi valdkonnas pikaajaline kogemus.

„Piirkonnajuhi ülesandeks on hea seista nii ettevõtte majandustulemuse kui kõrge teeninduskultuuri eest, et Go Busi poolt Lõuna-Eesti elanikkonnale pakutav elutähtis bussiteenus oleks kvaliteetne ja efektiivne,“ sõnas Go Busi juhataja Andrei Mändla. „Ma ei kahtle, et Ramses saab nende ülesannetega edukalt hakkama. Mul on hea meel, et niivõrd suurt ja olulist piirkonda hakkab eest vedama ühistranspordivaldkonnas end juba tõestanud noor ja andekas juht.

Lõuna-Eesti uus piirkonnajuht asub ametisse ambitsioonikate plaanidega. „Minu eesmärgiks on edendada ning arendada Go Busi teenuseid ja tugevdada ettevõtte positsiooni turul veelgi,“ rääkis Ramses Riive.

Varasemalt on Ramses Riive töötanud erinevates Mootor Grupi ettevõtetes äriarendusjuhi, teenindusjuhi, tootmisjuhi ja mitmel teisel ametikohal ning ta on põhjalikult kursis bussisektori eripäradega.

Go Busi Lõuna-Eesti piirkonnajuhi vastutusalasse kuulub 20 miljonit eurot maksev bussipark ning 350 bussijuhti.

Go Bus on suurim avaliku liiniveo ettevõte Eestis, teenindades maakondi üle riigi. Ettevõtte 600 bussijuhti läbivad aastas enam kui 20 miljonit kilomeetrit, toimetades turvaliselt sihtkohta üle miljoni inimese. Ettevõte keskendub oma tegevuses professionaalsele teenindusele ning ökoloogilise jalajälje vähendamisele. Go Bus kuulub Eesti kapitalil põhinevasse Go Groupi kontserni.