Ida-Viru maakonnaliinidele tulevad Go Busi keskkonnasõbralikud gaasibussid

Ida-Viru maakonnaliinidele tulevad Go Busi keskkonnasõbralikud gaasibussid

MicrosoftTeams-image (14)

Go Bus esitleb reedel, 1. juulil Jõhvis uusi gaasibusse, mis hakkavad Jõhvi ja Narva piirkonna maakonnaliinide reisijaid teenindama järgmised kaheksa aastat.

Ettevõte toob liinidele 25 täiesti uut keskkonnasäästlikku gaasibussi, mis on madala sisenemisega ja võimaldavad mugavalt siseneda ka lapsevankri ning ratastooliga. Lisaks on bussides tänapäevased konditsioneerid ja lisakütteseadmed tagades mõistliku reisitemperatuuri nii suvel kui talvel.

“Aasta alguses asus Go Bus uute gaasibussidega teenindama Narva linna elanikke ja külalisi ning reisijate senine tagasiside kaasaegse sisu ja välimusega keskkonda hoidvatele bussidele on olnud ainult positiivne. Selle jätkuna alustavad meie uued bussid nüüd, juuli algusest ka Narva ja Jõhvi piirkonna maakonnaliinide teenindamist,” ütles Go Busi juht Andrei Mändla.

Kõik bussid on ohutu sõidu huvides varustatud kolmepunkti turvavöödega. Sujuva reisi tagamiseks on bussides audiovisuaalne teavitussüsteem –  saabuvatest peatustest saab reisija teada nii ekraani kui häälteavituse vahendusel.

“Liinile tulevad bussid on kasutajamugavuselt täiesti uuel tasemel ning annavad silmad ette mujal maakonnaliine teenindavale ühistranspordile. Lisaks audiovisuaalsele peatuste infole saavad reisijad bussides laadida oma nutiseadmeid, kinnitada sõidu ajaks lapsevankri või ratastooli ning seniste bussipiletite asemel kasutada sõidukaarti,” selgitas Mändla.

Go Bus esitleb koos Ida-Viru Ühistranspordikeskusega kõikidele huvilistele uusi busse 1. juulil Jõhvis. “Kõik huvilised on oodatud 1. juulil kl 11 Go Bus uusi gaasibusse Jõhvika Kaubakeskuse parklasse ka uudistama ning sõidumugavust omal nahal kogema,” märkis ettevõtte juht.

Liinidele tulevad bussid on tootnud Scania ja MAN ning need sõidavad nii maagaasil kui rohegaasil.