Tunnusta bussijuhti

Tunnusta bussijuhti

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus kuulutab taas välja konkursi „ Aasta bussijuht” ja ootab kiitusi bussijuhtide kohta, kes teenindavad Põhja-Eesti ÜTK halduspiirkonnas Harjumaal, Läänemaal, Raplamaal ja Lääne-Virumaal. Tunnusta tublit bussijuhti siin: https://www.ytkpohja.ee/aasta-bussijuht

Bussijuhid on inimesed, kellega puutume kokku hommikuti, tööle ja kooli minnes, olles veel unised ning sealt tagasi tulles, olles väsinud päevatoimetustest. Tervitused ja suhtlus bussijuhiga võib määrata meie päeva meeleolu. Vahel tunneme end seal nii turvaliselt, et pikendame oma ööund veel mõne minuti võrra, ometi ei lähe me bussijuhti selle eest tänama. Kuid miks mitte?

Kui Sul on olnud meeldiv kogemus bussijuhiga ja sa sooviksid teda tema professionaalsuse või heatahtlikuse eest esile tõsta, siis anna sellest teada kirjutades aadressil info@ytkpohja.ee või täites vormi Põhja-Eesti ÜTK kodulehel hiljemalt 22. märtsil 2020.

Eelmisel aastal pälvisid tiitli “Aasta bussijuht” teiste hulgas kaks Go Busi bussijuhti: Mart-Lembit Karu, kes teenindab reisijaid Lääne-Virumaal ning Ants Randmaa, kes keerab bussirooli Harjumaal.