Välisministeerium tunnustas Go Busi bussijuhti hõbemärgiga

Välisministeerium tunnustas Go Busi bussijuhti hõbemärgiga

Meil on suur au teatada, et Välisministeerium annetas Go Busi bussijuhile Andrus Heinsalule hõbemärgi. Teenetemärk omistati ministeeriumile osutatud pikaajaliste ja silmapaistvate teenete ja abi eest.

„Meil on hea meel ka sellel aastal tunnustada meie häid koostööpartnereid välisministeeriumi teenetemärgiga – oleme neile abi eest tänulikud,” rõhutas välisminister Urmas Reinsalu Välisministeeriumi teates.
Andrus Heinsalu kohta öeldakse: „Andrus Heinsalu on Välisministeeriumi ja riikliku protokolli osakonna pikaaegne hea koostööpartner, kes on olnud tööülesannete täitmisel äärmiselt professionaalne, alati vastutulelik, harukordselt abivalmis, lisaks suurepärane reisikaaslane.“
Andrus ise suur jutumees ei ole, ta on tegude inimene. „Võttis tummaks,“ sõnas Andrus uudist kommenteerides, kuid mõistagi on bussijuhil tunnustuse üle hea meel.
Go Busi Harjumaa piirkonna juht Anne Lepp avaldas heameelt, et tublit tööd ka väljaspool ettevõtet märgatakse ja tunnustatakse. „Me siin Go Busis teame kõik, et Andrus on tõesti tubli ja abivalmis, aga et seda ka väljapool märgatakse, teeb suurt rõõmu. Andrusele saab alati 100% kindel olla ja sellised tunnustused on tegelikult väga tähtsad,“ sõnas Anne.
Välisministeerium tunnustas teenetemärgiga ettevõtjaid, ajakirjanikke ja ühiskonnategelasi novembris tähistatava 102. sünnipäeva puhul. Teenetemärgi pidulik üleandmine toimub COVID-19 olukorra leevenedes.